روش های مهاجرت به قبرس شمالی

روش های مهاجرت به قبرس شمالی

روش های مهاجرت به قبرس شمالی متفاوت می باشد. در این مقاله قصد داریم روش های مختلف مهاجرت را به اختصار توضیح دهیم.

مهاجرت به قبرس شمالی

مهاجرت روش های مختلفی دارد، سرمایه گذاری ، کاری ، تحصیلی ، ازدواج و یا تولد. که تقریبا این قوانین در تمام کشورها صادق می باشد. و تفاوت های جزئی در هر کشور موجود است.

مهاجرت کاری به قبرس

برای مهاجرت کاری قبل از اقدام به مهاجرت باید ابتدا شرایط کاری ، نرخ بیکاری، درآمد سرانه و … را بررسی کنید. این ها موارد مهمی هستند که می توانید طبق آن تصمیم بگیرید که کشور مد نظر برای مهاجرت کاری مناسب است یا خیر.

نرخ بیکاری در قبرس در مقایسه با سال 2021 ، افزایش یافته است. که به دلیل افزایش جمعیت بوده است. میانگین درآمد در این کشور در نیمه اول سال 2022 به 2024 یورو افزایش یافته است.

مهاجرت تحصیلی به قبرس

همواره افراد زیادی هستند که خواهان ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر دنیا هستند. که بعد از تحصیل نیز امکان پیدا کردن موقعیت شغلی مقبول برایشان می باشد.

کشور قبرس نیز دارای دانشگاه های معتبر در سطح جهانی می باشد. بعد از بررسی دانشگاه ها و انتخاب دانشگاه مدنظر ، برای اخذ ویزا دانشجویی اقدام می شود. افرادی که به صورت دانشجویی به قبرس می روند ، نیازی به اخذ ویزا توریستی برای ورود ندارند.

روش های مهاجرت به قبرس شمالی
روش های مهاجرت به قبرس شمالی

در دانشگاه ها ، دروس به دو زبان ترکی و انگلیسی تدریس می شوند. و برای ورود نیاز به ارائه مدرک زبان نمی باشد. و بعد از ورود می توان در دوره های زبان شرکت کرد.

دانشجویان می توانند به صورت پاره وقت 20 ساعت در هفته مشغول به کار شوند. و در فاصله میان ترم می توانند به صورت تمام وقت کار کنند.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک در قبرس

خرید ملک و سرمایه گذاری در کشورهای دیگر ، همواره یکی از راه های اخذ اقامت کشور مدنظر می باشد. اما قبل از اقدام به خرید باید کلیه موارد حقوقی و رشد قیمت ملک در آن کشور را بررسی نمایید.

شرکت املاک آوانگارد دارای شعبه فعال در قبرس شمالی می باشد. کارشناسان و مشاوران خبره این شرکت می توانند در زمینه سرمایه گذاری و خرید ملک در قبرس راهنمایی های مفیدی به متقاضیان ارائه دهند.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه
Verified by MonsterInsights