حمل اثاث به ترکیه

حمل اثاث به ترکیه

حمل اثاث به ترکیه یکی از موضوعاتی است که مورد توجه متقاضیان مهاجرت به ترکیه می باشد. در این متن قصد داریم نحوه انتقال اثاث به ترکیه توضیحاتی بدهیم.

انتقال اثاث به ترکیه

انتقال وسایل به ترکیه به دو صورت زمینی و هوایی امکان پذیر است. توضیحاتی در خصوص هر کدام از روش ها خواهیم داد که می توانید با توجه به شرایط و اولویت های خود یکی از این دو روش را انتخاب نمایید.

انتقال هوایی وسایل از ایران به ترکیه

انتقال وسایل از طریق کارگو با هواپیما بسیار سریع انجام می شود. ولی مسلما دارای هزینه بالایی می باشد. این روش نکات منفی و محدودیت هایی نیز دارد. به عنوان مثال وسایل برقی و یخچال با هواپیما قابل انتقال نیست. و محدودیت وزنی در این روش وجود دارد.

حمل اثاث به ترکیه
حمل اثاث به ترکیه

حمل اثاث از طریق زمینی

در این روش محدودیت های کمتری وجود دارد. هزینه آن نسبت به روش هوایی کمتر است. ولی مدت زمان بیشتری برای انتقال زمینی نیاز است.

در هر دو روش برای هزینه گمرک را علاوه بر هزینه ارسال پرداخت کنید. هزینه ارسال هم با توجه به نوع وسیله ، وزن ، بیمه خسارت ، نوع شرکت و … متغیر می باشد.

در انتها باید این نکته را ذکر کنیم که در ترکیه اجاره خانه با وسیله امکان پذیر می باشد. بنابراین توصیه می شود با توجه به هزینه ، مدت زمان و امکان خسارت به وسایل، ملک با وسیله اجاره کنید. . و یا خرید وسایل منزل را در ترکیه انجام دهید.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه
Verified by MonsterInsights