معرفی پیست های اسکی در ترکیه

پیست های اسکی در ترکیه

معرفی پیست های اسکی ترکیه برای گردشگرانی که در زمستان به ترکیه سفر می کنند، و به این ورزش علاقه دارند، مطلب مفیدی می باشد.

پیست های اسکی در ترکیه

اکثر گردشگران و توریستان در تابستان و برای انجام تفریخ های آبی به ترکیه سفر می کنند. اما زمستان نیز در این کشور زیبا است. و جاذبه ها و تفریحات زمستانی زیادی نیز در این کشور وجود دارد.

از جمله ورزش های زمستانی که طرفداران زیادی هم دارد، اسکی می باشد. ترکیه پیست های اسکی متعددی در شهرهای مختلف دارد.

پیست اسکی کارتپه استانبول

این پیست در نزدیکی شهر استانبول قرار دارد. این پیست بیشتر جنبه آموزشی دارد. و برای افرادی که به تازگی اسکی را شروع کرده اند و مهارت زیادی ندارند، مناسب است. و مکان مناسبی برای تعطیلات آخر هفته دانشجویان است.

پیست های اسکی در ترکیه
پیست های اسکی در ترکیه

پیست اسکی بزداغ ازمیر

این پیست در نزدیکی یکی از شهرهای پرجاذبه و زیبا ترکیه، شهر ازمیر، می باشد. در این پیست امکانات رفاهی مانند حمام ترکی ، ماساژ ، سونا ، استخر ، آب داغ ، اسپا و مرکز خرید موجود می باشد.

پیست اسکی ایلکاز کاستامونو

این پیست در نزدیکی شمالی ترین شهر ترکیه قرار دارد. این پیست در تعطیلات کریسمس بسیار شلوغ می شود و طرفداران زیادی دارد. به دلیل موقعیت این پیست ، دسترسی به آن برای توریستان تا حدودی دشوار است.

پیست اسکی سارکامیش ارزروم

این پیست را می توان به عنوان یک پست محلی در نظر گرفت. هتل های 5 ستاره و لوکس در این پیست وجود ندارد. اما طبیعت بکر و زیبا آن برای توریستان جذاب است.

پیست های دیگر نیز در شهرهایی مثل آنکارا ، آنتالیا، بورسا، ارزروم و …. وجود دارند.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه
Verified by MonsterInsights