مرکز‌خرید ایستینیه پارک

مرکز خرید ایستینیه پارک : در منطقه ساریر در زمینی به مساحت ۲۴۲.۰۰۰ متر مربع در سال ۲۰۰۷ به طراحی Tom Kelley معمار آمریکایی مشهور ساخته شده بود افتتاح گردید.

برای ساخت این مجموعه پیشرفته و لوکس ۲۵۰ میلیون دلار هزینه شده است .این مرکز خرید با معماری خاص و سقف شیشه ای خود در کنار فروشگاههای برند های اروپایی در محیط بیرونی ، مرکز تفریحی ۱۵۰۰ متری کودکان ، معماری ترکی ، ۱۲ سینمای حرفه ای بهمراه سینمای سه بعدی IMAX ، یکی از مدرنترین و بینظیر ترین مراکز خرید در استانبول بوده که همواره مورد توجه ساکنین شهر و گردشگران قرار گرفته است .

‌ در بدو ورود به مرکز خرید ایستینیه ، چنانچه اشیا گرانبها و یا خریدهای دیگر همراه داشته باشید می‌توانید با استفاده از صندوق های امانات ، اشیا خود را داخل آن قرار داده و با خیال راحت به خرید خود بپردازید. همچنین در ایستینیه پارک برندهای بسیار معتبری مثل louise Vuitton , Chanel, Prada, Armani و … قرار دارد که بر جذابیت های آن افزوده است.در این مرکز خرید فضای رو‌بازی در کنار خود می باشد که تعداد زیادی از برند های مشهور در آن شعبه دارند و این بخش به خاطر لوکس بودن محیط همواره مورد پسند گردشگران خارجی و شیک پوشان می‌باشد.

ایستینیه پارک همه روزه از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۲ شب باز بوده و برای اومدن به این مرکز خرید با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی میبابست سوار خط متروی M2 ( ینی کاپی – حاجی عثمان )شد و خود را به ایستگاه ITÜ – Ayazağa رساند و پس از طی مسافت ۱۰ دقیقه ای پیاده و یا با استفاده از تاکسی و یا دلموش به اینجا رسید .لازم به ذکر است که اتوبوس‌های خطوط 29-22RE-42-40B-29Ş-29P-29B از نقاط مختلف شهر به اینجا می آیند. از محله های بشیکتاش ، ایستینیه،و ترابیا نیز مینی بوس هایی برای این مسیر وجود دارد اما ریماکس آریا بدلیل ترافیک خیابان های منطقه بهترین گزینه را استفاده از مترو می‌داند.

این مرکز خرید در ۴ طبقه در حال فعالیت می‌باشد که می‌توان در طبقات پایین بوجود رستوران‌های معروف ، کافه ها نیز اشاره کرد که خود به تنهایی فضایی برای استراحت و لذت چشیدن غذاهای ترکی و گپ های دوستانه را بوجود آورده است.

بازار محلی و محصولات ارگانیک :

درست است که در این روزها برندهای گوناگون طرفداران زیادی دارند و افراد بسیاری حاضرند هزینه های بالایی برای خرید از مارک ها بپردازند، اما افرادی هم پیدا می شوند که گردش در بازار های محلی برایشان ارجح است . برای گردشگران خارجی نیز گشت و خرید در میان بومیان یک منطقه تجربه ای جالب می‌باشد .در مرکز خرید ایستینیه پارک  بازاری محلی و سنتی ساخته اند که محصولات ارگانیک و با کیفیت بالا که بصورت روزانه تهیه می شوند را در معرض عموم قرارداده است.دور تا دور این بازارچه پر از رستوران‌هایی است تا بتوانید در گوشه ای آرام غذایی سبک سفارش داده و از محیط دوست داشتنی و رنگارنگ این فضا لذت ببرید.

برخی از برندها و فروشگاههای مهم موجود در مرکز خرید :

Koton , Chanel, lacoste, Adidas, Diesel, Beymen, Armani, Lcw, Bershka, Prada,Puma, Nike, Gap, Camper, Benetton, Dior, Colins, Calvin Klein, Mango و ….

Starbucks, Mezzaluna, Burger King, Borsa, MC Donalds, The House Cafe, Popeys,Osmanı, GİGİ , Punto, Tavuk Dünyası,Shake Shack, Nar Gurmet و  ….

در این مرکز خرید یکی از شعبات پر طرفدار‌ رستوران Nusr-et نیز وجود دارد که شما می‌توانند از طعم بی نظیر آن لذت برده و خاطره ای خوب برای خود و خانواده بجای بگذارید.

از نظر امکانات هم باید بگوییم که این مرکز خرید از وضعیت خوبی برخوردار بوده و حتی برای کسانیکه به قصد تفریح و‌سرگرمی به اینجا می آیند نیز امکانات ویژه مانند سینماهای مدرن در نظر گرفته شده است.

جالب است بدانیم این مرکز خرید موفق به دریافت جوایزی مانند : در سال ۲۰۰۸ جایزه بهترین مرکز خرید سال ، در سال ۲۰۰۹ بهترین مرکز خرید اروپا از انجمن تجارت جهانی ICSC و در سال ۲۰۰۹ جایزه بهترین مرکز خرید سال از موسسه AMPD شد .

مقایسه آگهی ها

مقایسه