فروشگاه های زنجیره ای مترو ترکیه

فروشگاه های زنجیره ای مترو ترکیه :

برای زندگی در شهری مثل استانبول، باید بدانید که خریدهای خود را از چه محلی انجام دهید. خرید مایحتاج زندگی جزوی از این موارد است که می‌تواند یک کار کسل کننده باشد. اما اگر بگوییم خرید مایحتاج زندگی را می‌توانید به یک تفریح تبدیل کنید چه؟ می‌توان هر آنچه که نیاز است را از یک محل تهیه کرد و زمان تلف شده را به حداقل رساند. علاوه بر این، می‌توان بابت همه چیز قیمت کمتری پرداخت کرد تا علاوه بر زمان، در هزینه نیز صرفه جویی کرد. این امکانات تنها در صورتی محقق می‌شود که شما بدانید که باید همه این‌ها را در کجا جست و جو کنید. فروشگاه های زنجیره ای مترو با 8 شعبه در سرتاسر استانبول، می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

ترکیه اغلب به عنوان پل ارتباطی آسیا و اروپا شناخته می‌شود و در رأس آن استانبول، شهر دو قاره‌ای قرار دارد. ترکیه یکی از جوان‌ترین و رو به رشدترین جمعیت‌های جهان را در دل خود جای داده است. اقتصاد رو به رشد ترکیه و این مسئله که بیشتر جمعیت آن را طبقه متوسط تشکیل می‌دهند، این کشور را به بستری مناسب برای چنین فروشگاه‌های زنجیره‌ای تبدیل کرده است. ساختار امروزه جهانی نیز به جایی رسیده است که مردم تمایل بیشتری برای خرید از فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای دارند و کمتر از خرده فروشی‌ها خرید می‌کنند. به این ترتیب زمان و هزینه کمتری برای خرید صرف می‌کنند. همین مسئله باعث می‌شود که فروشگاه‌های زنجیره‌ای، رقابت را از فروشگاه‌های کوچک بگیرند و در بازی بزرگ‌تری رقیب باشند. بازار رقابت این فروشگاه‌ها چنان گرم است که هر کدام تمامی تمرکزشان را روی جذب مشتری و راضی نگه داشتن آن می‌کنند. در این شرایط، فروشگاه های زنجیره ای مترو تاکنون توانسته‌اند در این بازار رقابتی، موفق عمل کند.

گروه فروشگاه‌های زنجیره ای مترو بیش از 770 فروشگاه در سرتاسر جهان دارد. این گروه آلمانی ارائه خدماتش را در سراسر اروپا و آسیا گسترش داده است. مجموعه فروشگاه های زنجیره ای مترو یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های بین‌المللی عمده فروش در جهان است. این شرکت پس از جشن 50 مین سالگرد افتتاحش در سال 2014، تلاش و سرمایه‌اش را بر حمایت از اشتیاق، جاه طلبی، خلاقیت و انعطاف پذیری تجاری گذاشته است.

این گروه آلمانی در سال 1964 تأسیس شد و در نوع خود یک انقلاب به شمار می‌رفت. این که شما بتوانید تمامی اقلام مورد نیاز خود را از یک محل خریداری کنید و با پرداخت پول در همان لحظه آن را مالک شوید و با خود به خانه ببرید، تا آن زمان چیزی بیشتر شبیه به یک رؤیا بود که این گروه آن را محقق کرد. اکنون این گروه در 25 کشور جهان 21 میلیون مشتری دارد و حتی در زمینه تهیه سفارش مشتریان نیز فعالیت می‌کند. احترام به مشتری، جهانی سازی گروهی از مدیران گرفته تا کارکنان، کیفیت برتر، اعتماد، مدیریت برتر و پایداری، از 6 اصل مهم این گروه هستند.

این فروشگاه‌ها را نمی‌توان در همه محله‌های استانبول پیدا کرد بلکه کمی دورتر از مراکز خرید اصلی شهر باید جست و جویشان کنید. همین مسئله باعث می‌شود تا مسیر شما بدون ترافیک باشد و سریع‌تر بتوانید خرید‌های خود را انجام دهید. فروشگاه های زنجیره ای مترو به صورت تخصصی برای رستوران‌ها، مغازه‌ها و… کالای عمده عرضه می‌کنند و از همین رو، قیمت اجناس در این محل کمتر از سایر فروشگاه‌ها است.

لبنیات، مواد پروتئینی، میوه‌های جعبه‌ای و کیلویی را در مترو می‌توان به مراتب از محل‌های دیگر ارزان‌تر خرید. فروشگاه های زنجیره ای مترو همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 7:30 صبح الی 10 شب آماده پذیرایی از مشتریان هستند. این مجموعه فروشگاه در شنبه‌ها و یکشنبه‌ها در ساعت 9 آغاز به کار کرده و تا ساعت 10 به ارائه خدمات خود ادامه می‌دهند.

فروشگاه های زنجیره ای مترو

آدرس فروشگاه های مترو در استانبول:

Güneşli 15 Temmuz Mah, Koçman Cd. No:52 D:52, 34212 Bağcılar

Çamçeşme Mahallesi, Bulvar Caddesi & Tersane Caddesi, 34899 Pendik

Merkez Mahallesi, Cendere Cd. No:51 D:No:51, 34400 Kağıthane

Barbaros Mahallesi, Kazım Karabekir Cd. No:20 D:No:20, 34746 Ataşehir

Altıntepsi Mahallesi, Kaşgarlı Mahmut Cd. No:11, 34045 Bayrampaşa

Bahçelievler Mah, Eski Londra Asf Cd, 34180 Bahçelievler

Atatürk Mahallesi, Avrupa Otoyolu Hadımköy Bağlantısı, 34500 Büyükçekmece

Yukarı Dudullu Mahallesi, İstanbul TR, İMES Cumhuriyet Blv., 34775 Ümraniye, Turkey

مقایسه آگهی ها

مقایسه