دانشگاه کوچ استانبول

دانشگاه کوچ استانبول

دانشگاه کوچ استانبول ترکیه (KOC University) :

دانشگاه کوچ استانبول
دانشگاه کوچ استانبول

دانشگاه کوچ استانبول ترکیه در سال ۱۹۹۳ در شهر استانبول به عنوان یک دانشگاه خصوصی غیر انتفاعی جهت تحصیل در ترکیه تاسیس شد . ماموریت پژوهشی دانشگاه کوچ ، کمک به دانش عمومی جهانی و تحولات فکری، تکنولوژی اقتصادی و اجتماعی را در مقیاس جهانی تحت تاثیر قرار می دهد . اعضای هیئت علمی در زمینه های خود به صورت جداگانه و در تیم های بین رشته ای بین المللی طراحی شده اند . دانشگاه کوچ استانبول ترکیه یک رکورد قابل توجه تحقیقاتی را ایجاد کرده است و در حال حاضر دریافت کننده دومین میزان کمک های مالی تحقیقاتی ترکیه از دولت ترکیه و اتحادیه اروپا می باشد .

ششمین دانشگاه برتر پزشکی کشور ترکیه در رنکینگ جهانی می باشد و از طریق آزمون اس ای تی و … پذیرش دارد .دانشگاه کوچ همچنین شامل دانشکده علوم اجتماعی و علوم انسانی، علوم اداری و اقتصاد، علوم، مهندسی، حقوق، پرستاری و پزشکی می باشد. دانشگاه کوچ ترکیه شامل ۲۲ رشته در مقطع کارشناسی، ۳۱ رشته در کارشناسی ارشد و ۱۶ رشته در مقطع دکترا با پذیرش ۵۵۰۰ دانشجو می باشد.

این پذیرش شامل دانشجویان بین المللی از کشورهای مختلف نیز می باشد و هم چنین دانشگاه کوچ دارای یک شبکه گسترده از شرکای دانشگاهی معتبر نظیر  Cornell University,Northwestern UniversityUniversity of California, و… می باشد. دانشگاه کوچ ترکیه با جذب دانش آموزان برتر و ممتاز دبیرستان های کشور ترکیه توانست در مدت زمان کم، به یکی از معتبرترین دانشگاه های ترکیه مبدل شود.

زبان آموزشی در این دانشگاه انگلیسی می باشد، که البته استثنا هایی در ارائه دروسی در رشته های حقوق و پرستاری نیز وجود دارد که به زبان ترکی استانبولی برگزار می گردد .فلسفه آموزشی در دانشگاه کوچ برمبنای آموزش خلاقانه و یادگیری گروهی می باشد.

در دانشگاه کوچ همکاری با نهادهای بین المللی، و همچنین سخنرانی توسط دانشگاهیان مشهور بین المللی و رهبران کسب و کار صورت می پذیرد که موجب کیفیت بالای سطح علمی در دانشگاه کوچ گردیده است.در دانشگاه کوچ،با اعطای کار در داخل دانشگاه و برای رشته تحصیلی پرستاری در بیمارستان ها،بورسیه تعلق می گیرد.بورس شامل معافیت از پرداخت هزینه آموزش، تغذیه، اسکان و ایاب و ذهاب می باشد.

دانشگاه کوچ استانبول ترکیه – رنکینگ دانشگاه کوچ استانبول ترکیه

دانشگاه مورد تایید وزارت آموزش و پرورش

رنکینگ دانشگاه کوچ استانبول ترکیه به شرح زیر است :

دانشگاه کوچ طبق بررسی نشریه تایمز (Times Higher Education World University Rankings) درسال ۲۰۱۷ بالاترین رتبه دانشگاه در کشور ترکیه را بدست آورد.

Times Higher

Education World University Rankings

دانشگاه کوچ در سال ۲۰۱۸ در رتبه بندی ۳۰۱ ،جزو برترین دانشگاه های جهان قرار گرفته است

دانشکده های دانشگاه کوچ به شرح زیر می باشد:

دانشکده علوم پایه، علوم انسانی و ادبیات: فیزیک، شیمی، ریاضیات، روانشناسی، جامعه شناسی، تاریخ

دانشکده اقتصاد و علوم اداری: اقتصاد، مدیریت بهره برداری، روابط بین الملل

دانشکده مهندسی: مهندسی در رشته های: رایانه، الکتریک ـ الکترونیک، صنایع، ماشین آلات

کالج علوم و اقتصاد اداری (CASE)

کالج علوم (CS)

کالج علوم اجتماعی و علوم انسانی (CSSH)

کالج مهندسی (CE)

دانشکده حقوق

دانشکده پزشکی (SOM)

دانشکده پرستاری مدرسه کارشناسی ارشد (GSB)

دانشکده علوم و مهندسی (GSSE)

دانشکده علوم انسانی (GSSSH)

موسسه علوم بهداشت (GSHS)

دانشگاه کوچ با استفاده از نمونه هنر لیبرال خود، تضمین می کند که دانشجویان آموزش های متنوع و جامع را دریافت می کنند و در همین حال تخصص خود را در یک رشته علمی خاص کسب می کنند. دانشجویان ملزم به تکمیل یک برنامه آموزشی جامع هنرهای لیبرال و ایجاد تخصص در زمینه های انتخابی از طریق برنامه های تحصیلی می باشند. دانشگاه کوچ استانبول در رتبه بندی خوب وزارت علوم ایران قرار گرفته است.

فارغ التحصیلان دانشگاه کوچ استانبول

دانشگاه کوچ از طریق ۳۲ برنامه فارغ التحصیلی و ۱۸ برنامه دکترا در ترکیه و سراسر جهان به ارتقا دانش کمک می کند. فارغ التحصیلان دانشگاه کوچ موفق به کسب حرفه ای در شرکت های مختلف ملی و بین المللی یا تحصیلات عالی در بالاترین دانشگاه ها می شوند. (۷۷% فارغ التحصیلان این دانشگاه پس از پایان تحصیل از طرف سازمان های ملی و بین المللی در ترکیه و خارج از کشور پیشنهاد کاری دریافت می کنند.) دانشگاه کوچ با

اهداف تحصیلی دانشگاه کوچ استانبول به این صورت است که مرکز توسعه حرفه ای دانشگاه کوچ (The Koç University Career Development Center) با هدف کمک به دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه کوچ در جستجوی گزینه های حرفه ای، آماده شدن برای فرصت ها و استفاده از شبکه گسترده و پویا دانشگاه برای ایجاد اتصالات لازم برای آگاهی و انجام انتخاب های حرفه ای برای آنها است. مرکز توسعه حرفه ای به دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه کمک می کند تا ارتباط بین رشته ها و انتخاب های شغلی خود را بررسی کنند، به طور فعال در جستجوی فرصت های شغلی از طریق تجزیه و تحلیل هوشمند و آماده سازی مشارکت کنند و مناسب بودن بین شغل های آینده و طرح های شغلی را ارزیابی کنند.

دانشگاه کوچ استانبول ترکیه – دانشجویان در دانشگاه کوچ استانبول

دانشگاه کوچ هر ساله از دانشجویان با استعداد بین المللی از ۵۰ کشور متفاوت در دنیا در برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای خود استقبال می کند. این برنامه های تحصیلی توسط کالج های علوم اجتماعی و علوم انسانی، علوم اداری و اقتصاد، مهندسی، حقوق، پرستاری و پزشکی ارائه شده است. یکی از شرایط تحصیل در ترکیه در دانشگاه کوچ  این است که تمام برنامه های تحصیلی به زبان انگلیسی تدریس می شوند. این دانشگاه در حال ارائه کلاس های کوچک و اختصاصی برای پشتیبانی از دانشجویان است. بورس های تحصیلی کامل و جزئی برای دانشجویان عالی رتبه در برنامه های تحصیلی فارغ التحصیلی و کارشناسی در دسترس است. کل دوره ۲ ساله ارشد با پایان نامه و برنامه های ۴ ساله دکترا با کمک هزینه تحصیلی کامل ارائه شده است.

در صورتی که جهت اقامت خود در استانبول قصد خرید ملک در استانبول را دارید از آخرین ملک های موجود در سایت بازدید فرمایید.

ملک های موجود جهت خرید

مقایسه آگهی ها

مقایسه